Klub Turystyczno-Radiowo-Astronomiczny "Ryjek" SP9KGP

RSS
Categories Menu

Zdobywcy dyplomów

Dyplom Krótkofalarski „Korona Gór Polski – Wędrowiec”

Wędrowiec – Klasa I (28 szczytów)

1/28-W 03.11.2006 SQ7HJI Jakub M. Milczarek Łódź / Kraków
2/28-W 29.11.2008 SQ7HJP Bartosz Ostrowski & Monika Ostrowska Łódź
3/28-W 22.11.2009 SQ9MCK Małgorzata M. Zaitz Kraków
4/28-W 16.03.2014 OK8PKM Bogusław Kucza Wodzisław Śląski
5/28-W 30.06.2014 SQ9PND Miłosz Kocierz Knurów
6/28-W 14.11.2014 SQ6NDL Grzegorz Nawrat Strzelce Opolskie
7/28-W 8.12.2014 SQ9MDF Leszek Kurek Zawiercie
8/28-W 27.05.2016 SP9MA Jarosław Surma Sosnowiec
9/28-W 20.09.2016 SQ6PLD Tomasz Dominas Święta Katarzyna
10/28-W 29.12.2016 SQ9NOT Wioletta Kurek Zawiercie

Wędrowiec – Klasa II (20 szczytów)

1/20-W 17.08.2006 SQ7HJI Jakub M. Milczarek Łódź / Kraków
2/20-W 09.06.2007 SQ9MCK Małgorzata M. Zaitz Kraków
3/20-W 01.07.2007 SP9KGP KTRA „Ryjek” Luboń Wielki
4/20-W 09.09.2008 SQ7HJP Bartosz Ostrowski & Monika Ostrowska Łódź
5/20-W 21.06.2013 SQ6NDL Grzegorz Nawrat Strzelce Opolskie
6/20-W 28.08.2013 OK8PKM Bogusław Kucza Wodzisław Śląski
7/20-W 15.09.2013 SQ6PLD Tomasz Dominas Święta Katarzyna
8/20-W 17.03.2014 SQ9PND Miłosz Kocierz Knurów
9/20-W 5.10.2014 SQ6NEJ Kuba Szachta Brzeg Dolny
10/20-W 8.12.2014 SQ9MDF Leszek Kurek Zawiercie
11/20-W 7.07.2015 SP9MA Jarosław Surma Sosnowiec
12/20-W 29.12.2016 SQ9NOT Wioletta Kurek Zawiercie

Wędrowiec – Klasa III (10 szczytów)

1/10-W 25.01.2006 SQ7HJI Jakub M. Milczarek Łódź / Kraków
2/10-W 01.11.2006 SQ9MCK Małgorzata M. Zaitz Kraków
3/10-W 03.11.2006 SP7FOY Sławomir Sidor Skierniewice
4/10-W 15.12.2006 SP9KGP KTRA „Ryjek” Luboń Wielki
5/10-W 05.09.2008 SQ7HJP Bartosz Ostrowski & Monika Ostrowska Łódź
6/10-W 12.12.2009 OK8PKM Bogusław Kucza Wodzisław Śląski
7/10-W 19.06.2011 SQ9MUX Paweł Lasek Mucharz
8/10-W 24.07.2011 SP9PKM Klub krótkofalowców Pszów
9/10-W 12.11.2011 SQ6NDL Grzegorz Nawrat Strzelce Opolskie
10/10-W 27.08.2012 SQ6PLD Tomasz Dominas Święta Katarzyna
11/10-W 24.06.2013 SQ9OJN Bartosz Cuber Kraków
12/10-W 31.01.2014 SQ9PND Miłosz Kocierz Knurów
13/10-W 2.10.2014 SQ6NEJ Kuba Szachta Brzeg Dolny
14/10-W 12.11.2014 SP9MA Jarosław Surma Sosnowiec
15/10-W 8.12.2014 SQ9MDF Leszek Kurek Zawiercie
16/10-W 11.10.2015 SQ9APD Bartosz Kuźma Kraków
17/10-W 8.07.2016 SP3LRS Grzegorz Furmaniak Rawicz
18/10-W 29.12.2016 SQ9NOT Wioletta Kurek Zawiercie

Kategoria: Dyplom Krótkofalarski „Korona Gór Polski”

Klasa I (28 szczytów)

1/28 28.08.2013 SP6BBE Zbigniew Pasternak Brzeg
2/28 31.03.2014 OK8PKM Bogusław Kucza Wodzisław Śląski

Klasa II (20 szczytów)

1/20 21.11.2011 SP6BBE Zbigniew Pasternak Brzeg
2/20 28.08.2013 OK8PKM Bogusław Kucza Wodzisław Śląski
3/20 02.06.2014 SQ9PND Miłosz Kocierz Knurów
4/20 06.08.2015 SQ6PLD Tomasz Dominas Święta Katarzyna
5/20 29.08.2016 SO9EWA Henryk Michalski Orzesze

Klasa III (10 szczytów)

1/10 05.11.2005 SP9-31027 Bogusław Kucza Wodzisław Śląski
2/10 10.10.2006 SP6BBE Zbigniew Pasternak Brzeg
3/10 02.03.2007 SP9PKM Klub krótkofalowców Pszów
4/10 12.12.2009 OK8PKM Bogusław Kucza Wodzisław Śląski
5/10 20.11.2011 SQ9MUX Paweł Lasek Mucharz
6/10 06.11.2012 SQ9KCN Eryk Kielar Kraków
7/10 27.08.2013 SQ9OZL Danuta Korda Kraków
8/10 28.09.2013 SQ9APD Bartosz Kuźma Kraków
9/10 17.03.2014 SQ9PND Miłosz Kocierz Knurów
10/10 05.08.2015 SQ6PLD Tomasz Dominas Święta Katarzyna
11/10 05.06.2016 SO9EWA Henryk Michalski Orzesze
12/10 06.06.2016 SQ9RNW Mirosław Szewczyk Rybnik-Kamień

Kategoria: Dyplom Krótkofalarski „Min-Max – Wędrowiec”

1-W 29.10.2012 SQ9MUX Paweł Lasek Mucharz
2-W 15.09.2013 SQ2BXI Marcin Skóra Gdańsk

Kategoria: Dyplom Krótkofalarski „Min-Max”

1 29.10.2012 SP9KUP Andrychowski Klub Łączności „Delta” Andrychów